Pakiety bonusowe – nowość

8 stycznia 2017
Posted

Miło nam poinformować Państwa, iż kilkuletnie próby hodowlane kolejnych gatunków motyli krajowych zakończyły się powodzeniem. Co prawda do całkowitego sukcesu jeszcze długa droga, tym nie mniej, od sezonu 2017 możliwe będzie zamawianie osobnych pakietów motyli obejmujących gatunki nie sprzedawane dotychczas jako postaci dorosłe. Na początku będą to niewielkie ilości. Z czasem, gdy hodowla się rozwinie, możliwe będzie zamawianie nowych gatunków na większą skalę.

Z wydzielonej części naszej hodowli eksperymentalnej udostępniamy więc od tego sezonu nowe produkty domyślnie dedykowane zakupom motyli na śluby i uroczystości. Są to niewielkie pakiety bonusowe, które mogą nabyć klienci decydujący się na zakup większych ilości motyli z zestawów rusałki lub różnokolorowe – jako ubogacenie kolorystyczne zamawianego produktu podstawowego.

W ramach pakietów bonusowych oferujemy takie gatunki motyli krajowych jak:

  • Rusałka żałobnik(sadownik)
  • Rusałka drzewoszek/wierzbowiec
  • Mieniak tęczowiec/strużnik
  • Perłowce – kilka gatunków
  • Paziki
  • Czerwończyki i modraszki
  • Pokłonnik kamilla
  • Polowiec szachownica

Oraz dodatkowo gatunki wcześniej sprzedawane jako osobne pakiety, a które wymagały zastosowania innych technik hodowli:

  • Paź królowej
  • Bielinki

W związku ze szczególną specyfiką hodowli tak wielu nowych gatunków motyli, pakiety nie mogą obejmować wszystkich gatunków jednocześnie. O tym jakie gatunki w zestawach bonusowych będą oferowane zadecyduje czas pojawiania się tych motyli w środowisku naturalnym. O ile takie rusałki jak pawik, pokrzywnik czy ceik stanowiące podstawę hodowlaną naszej oferty – doskonale adaptują dodatkowe pokolenia w sezonie, to gatunki „Nowe” niestety nie. Dlatego inne motyle będą dostępne dla zamówień czerwcowych inne lipcowych, a jeszcze inne sierpnia i września.

Wszystkie produkty bonusowe pojawią się w rozwijalnych zakładkach menu podczas konfigurowania zamówienia motyli w naszym e-sklepie. W przypadku zakupów od 50 sztuk dowolnego zestawu pojawi się możliwość dokupienia pakietu bonusowego po bardzo atrakcyjnej cenie. Niestety nie będzie możliwe dokonywanie selektywnych wyborów konkretnych gatunków z pakietów bonusowych. Gwarantowana będzie ilość takich motyli ale nie ich rodzaje.

Mamy nadzieje, że w kolejnych sezonach uda się przeskalować hodowlę nowych gatunków, tak aby weszły na stałe do oferty podstawowej, czego sobie i Państwu bardzo życzymy. Im więcej motyli wprowadzimy do środowiska naturalnego tym większa nadzieja, że utrzymamy stan populacji tych pięknych zwierząt w Polsce.