Nowy cennik na sezon 2013

1 stycznia 2013
Posted

Sezon na wypuszczanie motyli w 2013r. rozpocznie się  miej więcej w połowie maja, jednakże już teraz zachęcamy Państwa do zapoznania się z nowym, aktualnym  cennikiem sprzedaży żywych motyli wypuszczanych na ślubach i innych imprezach okolicznościowych.

W ramach polityki jak największego rozszerzania dostępności oferowanych do sprzedaży żywych motyli staramy się sukcesywnie obniżać ich ceny. Zależy nam bardzo, na jak największej liczbie motyli wypuszczonych do środowiska naturalnego. Oferowane przez nas do sprzedaży żywe motyle nie są odławiane z ich naturalnego środowiska, przeciwnie są wyhodowane przez nas w tym celu aby zasilić ich ginące populacje w naturze.  Dostarczamy motyle na terenie całego kraju. Nasze motyle są zdrowe, silne i dobrze odkarmione, a wypuszczone dla podkreślenia Waszej uroczystości, osiedlą się w okolicy i sąsiedztwie.

Przyczyniacie się tym samym Państwo, do ratowania motyli zagrożonych wyginięciem z powodu stałej degradacji miejsc ich występowania w naturze. Dzięki Wam motyle znajdą nowe terytoria i tereny nadające się do zasiedlenia i na pewno skorzystają z tej okazji.

Zachęcamy do składania zamówień z wyprzedzeniem, ponieważ hodowla motyli wymaga czasu i zaangażowania niezbędnych upraw i środków.

Odpowiadamy na wszystkie pytania, prosimy o kontakt drogą mailową na adres: info@farmamotyli.pl