Motyle krajowe i tropikalne w zimie

16 listopada 2013
Posted

Zgodnie z naturą  fauny motyli właściwych dla naszych szerokości geograficznych przypominamy, iż sezon na motyle krajowe jest od końca września zamknięty. Cały czas można zamawiać motyle tropikalne, które i tak wymagają przetrzymywania w specjalnych sztucznych warunkach środowiskowych. Warunki sprzedaży motyli tropikalnych są zamieszczone tutaj.

Miło nam poinformować, iż w kolejnym sezonie, który rozpocznie się z wiosną 2014r. zaoferujemy Państwu kilka niespodzianek, zwłaszcza dla młodych pasjonatów motyli. Klienci zainteresowani zakupem motyli na śluby także będą mile zaskoczeni nową ofertą. Transport własny motyli zorganizowany środkami Farmy jest cały czas aktualny.

Szerzej o planowanych nowościach napiszemy na przełomie roku, w związku z czym serdecznie zapraszamy do odwiedzania naszej witryny. Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek uwagi lub pytania związane ze światem motyli, prosimy o przysyłanie maili, na wszystkie chętnie odpowiemy. Co prawda motyle krajowe smacznie śpią, ale pracy w motylarni jest cały czas pod dostatkiem, i jak to zwykle bywa ani się obejrzymy, jak wiosna zapuka do drzwi.