Motyle na ślub

Wszyscy zainteresowani wypuszczeniem dużych ilości motyli mogą dokonać zakupu nawet tysiąca żywych motyli. Umożliwiamy uatrakcyjnienie każdej uroczystości, także tych o wielkim rozmachu. Powiew tysięcy delikatnych i kolorowych skrzydeł może uwiecznić Wasze Święto w jedyny i niepowtarzalny sposób. Motyle sprawią, że poczujecie się, jak gwiazdy. Nic nie jest w stanie oddać splendoru i wyniosłości chwili, gdy setki motyli rozlatują się wokół. To jedna z tych rzeczy, którą trzeba w życiu zobaczyć samemu na własne oczy. Od tej pory nic już nie będzie takie jak przedtem.

Szczegóły wypuszczania motyli

  • Dostępne w sezonie letnim: Motyle można zamawiać na uroczystości od czerwca do końca września,
  • Na świeżym powietrzu: Oferta dostępna jest wyłącznie na terenach otwartych. Otoczenie kościołów, pałaców, hoteli i pensjonatów usytuowanych na obrzeżach miast lub w sąsiedztwie lasów i pól jest najlepsze
  • Dowolna odległość: Odległość miejsca uroczystości od naszej Farmy jest bez znaczenia – gwarantujemy dowóz naszym kurierem,
  • Duże ilości: Motyle można wypuszczać partiami, przedłużając pokaz do kilku minut. Można też wszystkie wypuścić jednocześnie robiąc wrażenie wznoszącej się żywej  kaskady.

Zamówienie z wyprzedzeniem

Realizacja powyższej oferty wymaga złożenia zamówienia z  wyprzedzeniem.

Prosimy o kontakt mailowy w celu uzgodnienia czasu koniecznego wyprzedzenia zamówienia. W losowych przypadkach możliwe jest złożenie zamówienia bez wyprzedzenia, bazując na nadwyżkach hodowlanych. Pierwszeństwo w zakupach mają jednak klienci składający zamówienia z zachowaniem właściwych okresów wyprzedzających uroczystość.

Motyle na śluby