Szczegóły oferty na śluby i imprezy

OFERTA HANDLOWA:
Oferujemy do sprzedaży wyhodowane na naszej farmie dorosłe postacie motyli krajowych i tropikalnych.
Do realizowanych zakupów wystawiamy rachunki. Nie jesteśmy płatnikiem popdatku VAT.

1. SPRZEDAŻ ŻYWYCH MOTYLI KRAJOWYCH – DOROSŁYCH POSTACI

1.1. PRZEDMIOT OFERTY
Wyhodowanie na zlecenie kupującego określonych ilości motyli występujących na terenie naszego kraju, w celu wypuszczenia ich na uroczystości ślubne, lub imprezie okolicznościowej.  MOTYLE NA ŚLUB . Sposób przygotowania motyli do wypuszczenia jest na tyle prosty i nieskomplikowany, że każdy zamawiający może wypuścić motyle samodzielnie lub zlecić tę czynność nam.

1.2 DOSTĘPNOŚĆ OFERTY
SEZON NA WYPUSZCZANIE MOTYLI KRAJOWYCH TRWA: od początku czerwca do pierwszych dni października – decyduje temperatura. Gdy wieczorami spada poniżej 12 C, z wypuszczenia motylków nic nie wyjdzie. (w przypadku gorącego i długiego lata można wypuszczać motyle aż do połowy października, ale wyłącznie z zestawu  rusałki  lub różnokolorowe .

1.3 OPIS USŁUGI
Zakup motyli jest możliwy ze strony naszego sklepu. Motyle krajowe przeznaczone do uwalniania na ślubach i innych uroczystościach czy event’ach   zostały pogrupowane w zestawy od kilku sztuk do wielu-set lub tysięcy motyli. W przypadku zamówień powyżej 70 sztuk należy skontaktować sie z nami droga mailową w celu uzgodnienia szczegółów takiego zamówienia.

W PRZYPADKU ZAMÓWIEŃ INDYWIDUALNYCH, TERMIN ZŁOŻENIA ZAMÓWIENIA ŻYWYCH MOTYLI KRAJOWYCH WYNOSI – MIN. 20 DNI PRZED PLANOWANĄ UROCZYSTOŚCIĄ !!!

W pozostałych przypadkach możliwy jest zakup motyli  do zamówień złożonych w terminie krótszym niż 20 dni, i/lub na bieżąco – bez wyprzedzającego zamówienia – decydują stany magazynowe prowadzonej hodowli.

Motyle są wysyłane kurierem – w przypadku zamówień do 70 sztuk, większe ilości do uzgodnienia. Możliwe jest także zamówienie transportu naszej farmy. Motyle są wysyłane i dostarczane na terenie całego kraju.

1.4 PŁATNOŚCI
Warunki zapłaty zostały określone w regulaminie zakupów dostępnym na stronie sklepu.

1.5 WARUNKI SPRZEDAŻY/ZAKUPU

Szczegółowe warunki sprzedaży zostały określone zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami i opisane w regulaminie zakupów zamieszczonym na stronie sklepu

ZAKUPIONE ŻYWE MOTYLE KRAJOWE NIE PODLEGAJĄ ZWROTOM

2. SPRZEDAŻ ŻYWYCH MOTYLI TROPIKALNYCH – DOROSŁYCH POSTACI

2.1 PRZEDMIOT OFERTY
Wyhodowanie na zlecenie kupującego określonych ilości egzotycznych motyli występujących w gorących rejonach  klimatu tropikalnego na całej ziemi,(max do 600 szt.) , w celu wypuszczenia ich na imprezie okolicznościowej lub uroczystości ślubnej jako:

2.1a  Pokaz krótkotrwały  – do kilku godzin – Motyle są każdorazowo dostarczane przez pracownika Farmy, który musi monitorować pokaz przez cały czas jego trwania. Po ustalonym czasie wszystkie motyle są odławiane i zabierane z powrotem.

2.1b  Pokaz długotrwały   – do kilku tygodni – Organizowany przez zamawiającego lub przy udziale naszej farmy, w miejscu przez niego wskazanym, motyle z uwagi na krótki okres życia są w tym przypadku uzupełniane – dowożone w ustalonych wcześniej terminach.– Tylko w odległości do 100km od Farmy.

Określona powyżej ilość do 600 sztuk dotyczy pokazu uzupełnianego, w przypadku zamówienia jednorazowego maksymalna ilość w zamówieniu wynosi 150 szt.

2.2 DOSTĘPNOŚĆ OFERTY
SEZON NA WYPUSZCZANIE MOTYLI TROPIKALNYCH TRWA: od połowy marca do pierwszych dni grudnia

2.3 OPIS USŁUGI
Zakupu motyli tropikalnych jest możliwy po wcześniejszym uzgodnieniu szczegółów przebiegu wypuszczania motyli

TERMIN ZŁOŻENIA POTWIERDZENIA ZAMÓWIENIA ŻYWYCH MOTYLI TROPIKALNYCH WYNOSI – MIN. 30 DNI PRZED PLANOWANĄ UROCZYSTOŚCIĄ !!!

W losowych przypadkach możliwy jest zakup motyli  do zamówień złożonych w terminie krótszym niż 30 dni, i/lub na bieżąco – bez wyprzedzającego zamówienia – w zależności od aktualnych stanów hodowlanych.

Motyle są dostarczane przez naszego pracownika –  DOSTAWA I ODBIÓR 

2.4 PŁATNOŚCI
Jak w przypadku zamówień indywidualnych, obowiązuje przedpłata w wysokości 100% wartości zamówienia. Rezygnacja z odbioru motyli, oznacza utratę przedpłaty całej wartości zamówienia.

2.5 WARUNKI SPRZEDAŻY/ZAKUPU

  • Nabywcami żywych motyli mogą być wyłącznie osoby pełnoletnie
  • Motyle sprzedawane są jako zestaw motyli tropikalnych – mix, obejmujący gatunki hodowane na farmie, pochodzące z różnych rejonów całego świata
  • Ilości poszczególnych egzemplarzy i gatunków, w zestawach są różne, w zależności od stanu ilościowego w hodowli
  • Całkowita ilość motyli w zamówieniu może nieznacznie (w granicach kilku %) odbiegać od ilości określonej w zamówieniu 
  • Termin dostawy motyli jest ważny przez  7 KOLEJNYCH dni  od daty określonej w zamówieniu
  • Przedpłata jest wymagana w wysokości 100% wartości zamówienia.
*  Każdorazowo informujemy o tym fakcie z wyprzedzeniem. Różnica dotyczy zarówno mniejszej jak i większej ilości motyli. – Zapłata końcowa /ZWROT LUB DOPŁATA/ uwzględnia faktycznie odebraną ilość.

Kosz transportowy, przy zakupie motyli tropikalnych, gratis.

Szczegóły i warunki sprzedaży określa – Instrukcja realizacji zamówień w drodze korespondencji mailowej – Dostępna wkrótce

ZAKUPIONE ŻYWE MOTYLE TROPIKALNE NIE PODLEGAJĄ ZWROTOM