Personalizacja zamówienia

Dostosowanie zamówienia do indywidualnych oczekiwań zamawiających.

Dla tych z Państwa, którzy zakupują motyle jako jeden z elementów większej całości oferujemy możliwość skomponowania zamówienia do indywidualnej oprawy całej uroczystości. Istnieje możliwość dopasowania dekoracji koszy, w których motyle są transportowane, zarówno kolorystycznie jak i aranżacyjnie tak, aby pasowały do kompozycji ślubu lub jego tematu wiodącego.

Motywy kwiatów
Wszelkiego rodzaju paciorki

 

 

 

 

 

 

 

 

WARUNKI!!!

To o czym należy pamiętać to bezpieczeństwo i zdrowie motyli, dla których zostały dobrane kosze, czyli opakowania przeznaczone do ich przewożenia zapewniające jednocześnie możliwość swobodnego wypuszczenia motyli podczas uroczystości.

Motyle na koszach z motylami

Nasza propozycja polega na udekorowaniu koszy transportowych ozdobami, które sami Państwo wskażecie w sklepach internetowych. Ozdoby weselne i ślubne oferowane przez specjalistyczne firmy na rynku są dostępne w szerokim asortymencie, materiałów, kolorów i kształtów.

W ramach darmowych konsultacji doradzimy czy dokonane przez Was wybory spełniają kryteria bezpieczeństwa motyli.

Na zasadach uzgodnionych z zamawiającymi sprowadzimy następnie właściwe ozdoby i dostarczymy motyle w udekorowanych koszach zgodnie z oczekiwaniami.

JAK TO DZIAŁA?

Po złożeniu zamówienia na dostawę żywych motyli, w korespondencji mailowej należy wskazać chęć indywidualnego udekorowania koszy oraz znaleźć w internecie właściwe ozdoby, pasujące Waszym zdaniem do dekoracji ślubnych i weselnych. Resztą zajmiemy się my. Sprowadzimy ozdoby założymy w sposób uzgodniony z zamawiającym i tak przygotowane dostarczymy wraz z motylami w środku.

Koszyk z ozdobami

 

Zakupy żywych motyli można realizować w Sklepie Farmy Motyli

Koszty indywidualnego opakowania motyli każdorazowo są uzgadniane z zamawiającym

 

 

 

 

One thought on “Personalizacja zamówienia

Comments are closed.